Запитання та відповіді

Коли будуть переглянуті квоти поставок сільськогосподарської продукції в ЄС?

Микола Козій 02 лютого 2017, 20:44
Ще рік тому позиція ЄС була категоричною – переговори стосовно збільшення квот можливі десь за 5 років. Попередня і нинішня команда відомства зробила багато, для того аби змінити таку позицію наших західних партнерів. Як результат, ми отримали збільшення квот у грошовому еквіваленті майже на 200 млн доларів. Щойно ми отримаємо точну статистику 2016 року, ми знову піднімемо питання перегляду квот. Цього разу більш комплексно і системно. Будемо більше рахувати, обгрунтовувати і оперувати цифрами.

Як українському виробникові виходити на зовнішні ринки?

Андрій Кропивницький 01 лютого 2017, 10:01
Є ряд речей, на які необхідно зважати.
1) Якість продукції у відповідності до вимог країни, куди ви хотіли би поставляти продукцію і впевненість у тому, що ви здатні цю продкуцію запропонувати на полиці супермаркетів.
2) Професійний підхід до своєї участі у міжнародних виставках і форумах, у тому числі у співпраці з асоціаціями.
3) Використання таких площадок, як маркетиногово інструменту для підвищення рівня упізнаваності продукту або марки кінцевим споживачам з метою презентації власного продукту як частини бренду Made in Ukraine.

Доброго дня. Скажіть будь ласка, яким чином ви збираєтеся боротися з АЧС і в які строки? Чи буде створено закон про ветполіцію?

Максим Волиняк 31 січня 2017, 15:18
Доброго дня, Максиме, створювати спеціальний закон під роботу ветеринарної поліції – дуже довго. Ми підемо коротшим шляхом.Ми вже отримали підтримку на рівні Кабінету Міністрів. Є протокольне доручення прем’єра щодо створення мобільних робочих груп. Думаю, що у стислі терміни ці групи будуть створені, на базі Держпродспоживслужби і національної поліції. Тобто ті додаткові повноваження, яких нам не вистачало, у нас будуть. І я сподіваюся, що робота цих мобільних груп буде ефективною. Наразі ми ведемо перемовини з міжнародними партнерами стосовно забезпечення груп мобільними крематоріями, аби вони могли реагувати на спалахи захворювання швидко і якісно. Особисто я би хотів, аби ця зима і весна стали для нас дуже плідним періодом, коли ми зможемо нарешті отримати не просто позитивну динаміку, а вкрай позитивну динаміку. Щоб цю проблему ми потихеньку почали забувати.
Запитати