Маленька Франція: візит на фермерське господарство Шеврет

Після виставки Agroport West Lviv 2017 завітав до одного цікавого господарства, що неподалік Львова.

Фермерське господарство Шеврет належить подружжю бельгійця Бернара Віллема та українки Марії Хом’як. Бернар приїхав до нас у 90-ті з великим багажем знань по тваринництва і бажанням розвивати його в Україні. Згодом він познайомився із Марією – вчителькою французької мови. Так як з дитинства Марія навчена, як вести господарство, бельгієць та українка знайшли спільний інтерес.

У 2010 році ентузіасти вирішили зайнятися селекцією кіз та виготовленням продукції з козячого молока.

Так у Дмитровичах з’явилося фермерське господарство Шеврет.

Для початку Бернар і Марія придбали декілька будівель у Дмитровичах, потім – десяток породистих самців та 40 кізочок зааненської породи. Коли були перші результати, почала збільшувати поголів’я за рахунок приплоду та худоби, яку закуповували у місцевих жителів.


За сім років існування це господарство змогло суттєво наростити міць: збільшити кількість голів із кількох десятків до кількох сотень, розпочати виробництво органічних сирів за французьким технологіями. Тут також розводять овець, птицю, вирощують фрукти і виробляють яблучний сік.


Дуже хотів би, аби всі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма. Сподіваюсь, Львівщина ділитиметься своїми здобутками в галузі з іншими регіонами України.

Ще один цікавий напрям діяльності ферми – селекція кіз. Зараз тут працюють над виведенням галицької зааненської породи, що буде добре адаптована до клімату України.


Для годівлі худоби взимку використовують сіно, комбікорм, яблучний і буряковий жом. У теплий період тварини майже весь час проводять на пасовищі.

Приємно бачити, що у Шевреті прослідковується тенденція до виробництва без використання хімічних добавок, гормонів і преміксів. Органічна складова на малих фермерських господарствах – дуже важлива. Це одне із пріоритетних завдань Міністерства.

Важливо, що завдяки продуманій інвестиційні політиці це господарство постійно розвивається – закуповуються тварини, сільськогосподарська техніка для обробітку землі, нові приміщення. Орендуються площі, обробіток яких забезпечує господарство власною кормовою базою. Крім того, завдяки інвесторам побудовано й організовано цех із переробки молока та виробництва сиру.

Бажаю подальших успіхів Бернару Віллему і Марії Хом’як. Сподіваюся, вдасться залучити ще більше коштів для розвитку їхньої справи.